10 грудня 2001

З‘їзд Всеукраїнської партії трудящих, проведений у суботу, 8 грудня у Києві, був сфальшований ", - голова ВПТ Леонід ВЕРНИГОРА

"З‘їзд Всеукраїнської партії трудящих, проведений у суботу, 8 грудня у Києві, був сфальшований з єдиною метою – не допустити створення оголошеного раніше блоку ВПТ з Соціалістичною партією України", заявив голова ВПТ Леонід ВЕРНИГОРА.

Рішення про створення блоку з Соцпартією на парламентських виборах прийняла політрада ВПТ та мав затвердити з‘їзд партії, запланований на кінець грудня.

За словами Л.ВЕРНИГОРИ, до Будинку профспілок, де проходив лже-з‘їзд, було звезено значно менше половини із 120 делегатів, обраних на з‘їзд ВПТ від обласних осередків партії.

Дізнавшись про мету зібрання та переконавшись у відсутності голови партії, більшість із присутніх, які мали статус делегатів з‘їзду ВПТ, покинули зал, який натомість був терміново наповнений студентами.

Л.ВЕРНИГОРА зауважив, що найбільші парторганізації ВПТ (Полтавська, Кіровоградська, Вінницька, Одеська) взагалі не були поінформовані про проведення акції 10 грудня, зорганізованої головою Федерації профспілок України Олександром СТОЯНОМ та “відомим фахівцем з організації партійних переворотів” Петром ПОРОШЕНКОМ.

"Очевидно, пан СТОЯН обрав ВПТ саме тією жертвою, яку планує покласти до ніг Віктора ЮЩЕНКА заради включення до виборчого списку блоку “Наша Україна”," - так розцінив дії голови ФПУ О.СТОЯНА з проведення фальшивого з‘їзду ВПТ голова партії Л.ВЕРНИГОРА.

Прес-служба СПУ