15 грудня 2001

15 грудня, в річницю встановлення наметового містечка на Майдані Незалежності відбулися збори активістів акції "Україна без Кучми!", які прийняли звернення до співвітчизників.

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

Рік тому ми встановили намети в центрі української столиці і розпочали акцію "Україна без Кучми!". З вашою підтримкою ми змогли захистити Конституцію, змістити кривавих жандармів режиму, розширити територію свободи слова. Але головного - змінити систему влади та усунути від неї Кучму - ми не змогли. Виявилося, що Кучма не здатен розкаятися за всі аморальні і злочинні дії, оприлюднені за допомогою майора Мельниченка. Виявилося, що він не здатен врятувати авторитет України і самостійно піти у відставку. Кучма ще раз продемонстрував, що він не зупиниться нi перед чим, аби й далі узурповувати владу.

Верховна Рада України прийняла ряд законів, що дозволяють розпочати процедуру імпічменту президента. Однак Кучма наклав на ці закони вето, цим самим ще раз підтвердивши свою причетність до злочинів перед Україною. Достатньої кількості депутатів для подолання вето в цьому парламенті - немає.

Саме тому ми закликаємо громадян України підтримати на виборах представників опозиції, які втілять у життя вимоги нашої акції. Ми не нав'язуємо вам, за кого голосувати: за Олександра Мороза, за Юлію Тимошенко, чи за Тараса Чорновола. Вибирати вам, але якщо вам не байдужа думка тих, хто мерз в наметах за правду, за кращу долю для всіх - НЕ ВІДДАЙТЕ ГОЛОСИ КУЧМІСТАМ!

В. Чемерис, Ю. Луценко