27 березня 2002 року

У середу, 27 березня, розпочалася триденна поїздка лідера Соціалістичної партії України Олександра МОРОЗА cхідними областями України. Сьогодні лідер соціалістів перебуває на Харківщині де зокрема зустрівся з виборцями м. Нова Водолага та м. Харків.

Зокрема Олександр МОРОЗ та секретар Політради СПУ Ю. ЛУЦЕНКО, який його супроводжує в поїздці, зустрілися з виборцями м. Північна Салтівка де виступили просто неба перед 1.5 тисячним натовпом.

Як повідомив народний депутат України В. МУХІН в продовж тижня він намагався замовити приміщення для зустрічі лідера Соціалістичної партії України з виборцями, однак керівники близько 20 установ, куди він звертався, йому відмовили. Лише сьогодні дано згоду на зустріч Олександра МОРОЗА з харків’янами в будинку культури “Будівельник”. За словами В. Мухіна всі керівники установ посилалися на заборону керівництва міста. Хоча, сказав він, напередодні, як йому повідомили, було дано вказівку з Києва щодо надання залу для виступу лідера ПСПУ Наталії ВІТРЕНКО.

Цього ж дня відбулася прес-конференція для місцевих та центральнихЗМІ акредитованих у Харкові. Відповідаючи на запитання журналістів співкоординатор акції “Україна без Кучми” Юрій ЛУЦЕНКО сказав, що 31 березня “стане продовженням акції “Україна без Кучми” і народ зробить те, що не вдалося її учасникам минулого року”.

Олександр МОРОЗ висловив журналістам сумнів щодо можливості утворення стабільної більшості в новому Парламенті. В тім, лідер соціалістів не має сумнівів , що новому Парламенту вдасться законодавчо затвердити механізм імпічменту Президента і відправити Леоніда КУЧМУ у відставку. Олександр МОРОЗ переконаний що новий Парламент не підтримає конституційні зміни щодо третього строку Президента (Леоніда КУЧМИ).

Також відповідаючи на запитання журналістів лідер соціалістів Олександр МОРОЗ заявив, що найближчим часом Микола МЕЛЬНИЧЕНКО надасть докази причетностi найвищого керiвництва України до торгiвлi зброєю. Найближчими днями потрiбно очiкувати заяви екс-майора держохорони Миколи МЕЛЬНИЧЕНКА про "прямi докази причетностi найвищого керiвництва України до торгiвлi зброєю". Олександр МОРОЗ висловив переконання, що М.МЕЛЬНИЧЕНКО пiд час слухань у справi екс-прем'єра України Павла Лазаренка "не робитиме поквапливих крокiв". Водночас лідер соціалістів Олександр МОРОЗ вiдмовився конкретизувати намiри М.МЕЛЬНИЧЕНКА. Вiн нагадав, що 28 березня колишнiй майор держохорони Микола МЕЛЬНИЧЕНКО свiдчитиме за програмою "Сапiно" (надання свiдчень пiд присягою без присутностi преси) у США в рамках слухання справи екс-прем'єра України Павла Лазаренка.

Олександр Мороз не виключив, що виходячи з свiдчень Миколи МЕЛЬНИЧЕНКА "буде або порушено, або не порушено справу проти найвищого керiвництва України".

Олександр МОРОЗ нагадав, що Микола МЕЛЬНИЧЕНКО звернувся до Мiнiстерства юстицiй США, яке зажадало вiд нього записи, з проханням про нерозголошування деяких даних, що є державною таємницею України.

 

Прес-служба СПУ