4 квітня 2002 року

Хмельницький обласний комітет Соціалістичної партії України звернувся до Служби безпеки України в Хмельницькій області із заявою, в якій повідомляє, що в Дунаєвецькому виборчому окрузі № 191 склалась негативна ситуація з підрахунком голосів по одномандатному виборчому округу. В зв’язку з масовими порушеннями виборчого законодавства 2 квітня 10 членів комісії відмовились приймати участь в роботі, мотивуючи це втручанням у виборчий процес представників райдержадміністрацій. Кандидат в народні депутати України п. Чикал та його штаб разом з адміністрацією району намагаються все зробити для перемоги вищезгаданої кандидатури.

Членам СПУ, які працюють по виявленню порушень, членам їх сімей погрожують розправою з ними та їх дітьми. Так, першому секретарю РК СПУ т. Сторожуку В.П. працівники райдержадміністрації постійно “нагадують” про його перебування на роботі. Дійшло до того, що 3.04 2002 року його дружині зателефонував невідомий і попередив, що він знає маршрут повернення її з роботи, а також перестеріг про те, що в цій сім`ї є двоє дочок, життя яких буде в небезпеці, доки В.П. Сторожук не припинить свою діяльність по виявленню порушень.

На основі вищевикладеного ОК СПУ вимагає від СБУ вжити відповідних заходів по забезпеченню безпеки родини Сторожуків, а також попередити генерала А. Чикала щодо відповідальності за тиск на членів комісії, інших суб’єктів виборчого процесу, випуск завідомо наклепницьких листівок щодо інших кандидатів у депутати.

Прес-служба СПУ