24 грудня 2001

Олександр Мороз перебуватиме на Донеччині з робочою поїздкою

24-26 грудня на Донеччині з робочою поїздкою перебуватиме лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз. У поїздці його супроводжує народний депутат України, член фракції “Лівий центр” Олексій Шеховцов. Планується, що в ході візиту лідер соціалістів відвідає північні міста Донеччини, зокрема Димитров, Красноармійськ, Добропілля, Дружківку, Костянтинівку, Слов’янськ, Краматорськ.

В аеропорту м. Донецька лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз охарактеризував мету свого візиту, як “спробу прориву інформаційної блокади, створеної в Донецькому регіоні навколо роботи Соціалістичної партії та її підготовки до виборів”.

В інтерв’ю журналістам Олександр Олександрович підкреслив, що на Донбасі “давно і відверто проводять агітацію за пропрезидентські партії”.

“Головною вадою “ виборчої кампанії на Донбасі О.Мороз вважає зрощування бізнесу, криміналу та влади, яке в цьому регіоні найбільш виражене. Олександр Мороз підкреслив, що це засвідчили і попередні президентські вибори, в ході яких адмінресурс застосовувався найбрутальніше. А тому, підкреслив лідер соціалістів, завданням СПУ є “розхитати цей адмінресурс”.

Відповіддю місцевого адмінапарату на візит О.Мороз була відмова в наданні приміщення для прес-конференції, а також вимкнення світла та опаленння в будинку культури міста Димитрово під час виступу лідера СПУ перед сотнями мешканців міста.

Прес-служба СПУ