3 cічня 2002

Соціалістична партія України та Українська партія уклали спільну угоду

Соціалістична партія України та Українська партія уклали Угоду про спільну підготовку та проведення виборів народних депутатів України 2002 року та до місцевих Рад.

Згідно з цим документом Українська партія зобов’язується всіма своїми можливостями підтримувати список кандидатів у народні депутати України від СПУ по багатомандатному округу, а також за узгодженням зі штабами СПУ підтримувати кандидатів у народні депутати України, що балотуються в одномандатних округах та кандидатів у депутати місцевих Рад. Угодою також передбачено, що УП вестиме активну роз’яснювальну роботу серед виборців на підтримку СПУ та її кандидатів.

У свою чергу СПУ зобов’язалася підтримувати на всіх рівнях УП та сприяти її успішній діяльності, підтримувати узгоджених кандидатів у народні депутати України від УП по одномандатних виборчих округах та кандидатів до місцевих Рад.

СПУ та УП зобов’язалися здійснювати спільний контроль за результатами голосування, співпрацюючи на рівні членів виборчих комісій та спостерігачів.

Передбачається, що Угода діятиме до 1 травня 2002 року.

Прес-служба СПУ